Mandalina ile Tadına Doyamayacağınız 10 Öbür Tarif

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
FavoriteLoadingAdd to favorites

kişinin defterinde

Mandalina ile Tadına Doyamayacağınız 10 Öbür Tarif
4 Mart 2019 16 defa okundu 0 yorum

Mandalina kullanarak enfes tariflerin sınırları zorlamaya ne dersiniz?

Kış aylarının vitamin deposu, televizyon izlemenin en dinç atıştırmalığı, kimi süre portakalın kardeşi, kimi süre parmağımıza yüzük! Şaka bir yandan, bu hoş meyvenin sevmeyeni neredeyse yok. Hangisinden mi bahsediyoruz? Kuşkusuz mandalina! Tupturuncu rengi, güzel koku gibi bahçe kokusu bizi bu diyardan alıp götürürken, dahası kabuğu basit soyulanına denk geldiysek, hayata dair umutlarımız iyiden iyiye artar.

Peki mandalinayı soyup, tane tane çerez niyetine mideye indirmenin haricinde, mutfağımızda daha sık nasıl kullanabiliriz? Mandalina reçelini ya da mandalina marmelatını hepimiz tahmin edebiliriz şüphesiz, lakin biz daha artı tarifin peşine düşmek istedik. madem ki ne güzel tatlılar, kekler yapılırdı onunla dedik. Güzel Koku gibi mandalina tadını, mevsimi de az önce geçmeden, daha fazla kişiye yaymayı düşündük. O halde sofralarda mandalina esintileri başlasın!

Marketten kilo kilo alacak dek fazla sevdiğimiz mandalina ile yapabileceğiniz tarifleri sizin için sıraladık. Özellikle soğuk havalarda düşen direncimizi yerine getirmede bir harika olan bu meyveyi daha çok uygulamak, tariflerimizle tamamen lezzetli bir hal alacak, ne de olsa mandalina faydaları say say bitmez! Kağıtlar, kalemler hazırsa buyurun tariflere!

Ayrıntılı data için: Mandalinanın Faydaları Nelerdir?

Mandalina ile hazırlanan tariflerin devamı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

sizlere yemekmutfagi.com farkıyla sunulmuştur

Yorumlar